Ваш отзыв

captcha
Отправить

Позднякова Олена Леонідівна , м,Дніпропетровськ

22.04.2016
Доброго дня "Сата Марія"! Відпочивали в березні 2016 року,всією великою родиною-5 дорослих та 3 дітей,вік самий різний від 60 до 2 років.Кожний знійшов собі і лікування і відпочинок ,розваги до душі.За дорученням онуків хочу передати привіт та подяку Тетяні Павук за ії відношення та майстерність в роботі з дітьми,особливу подяку Драч Володимиру за професіоналізм масажу.Весь колектив готелю працює на високому європейському рівні!!!!Дуже вдячні за відпочинок з повагою сім"я Позднякових

Олена, Киев

21.02.2016

 Відпочинковий комплекс «Санта Марія» - це чудове поєднання краси природи, цілющих властивостей води та доброзичливості, людяності, доброти і професіоналізму персоналу.

 Тут кожен куточок обладнаний з величезною любов’ю до людей! То ж дякуємо всьому персоналу комплексу за свій чудовий відпочинок!!! Від’їжджаємо, щоб повернутися сюди знову!

 З величезною шаною, повагою та вдячністю відпочиваючі кім. №231.

С уважением отдыхающие, Запорожье

18.01.2016

Огромное спасибо всему персоналу «Санта Марии». Мы очень рады, что выбрали именно Ваш отель. Отдых превзошол наши ожидания. Очень приветливый, отзывчивый, добродушный персонал.

Это действийтельно то место, куда хочется приехать ещё и ещё. Хотим пожелать вам процветания, мира и добра!!!

Любовь и Ирина

21.11.2015
Дорогие сотрудники отеля «Санта Мария». Благодарим Вас за чудесный отдых. Очень приязно отдыхать и постоянко чуствовать Ваше внимание и заботу. Вы стали нашими друзями, помошниками и советчиками. Благодарим весь персонал медицинского центра, особенно врача Надежду Мирославовну, масажиста Наталью. Это люди високого профессионализма. Всему отелю гармонии и процветания. До нових встреч!!! Слава Украине!!

Проневич Катерина, Лука і Люба.

21.09.2015

Відпочивали з малюком 10 місяців. Все дуже сподобалось, найкращий готель у Східниці. Територія просто казкова, велика, зелена, видно, що з любов’ю створювалось і для людей! Вид з кімнати дуже гарний. Кімнати досить великі, меблі нові, а ліжко просто королівське!!!  Дякую за те, що зробили для нас ці два тижні незабутніми. Водичку попили, процедури всі пройшли. Відпочили і здоров’я поправили. Обов’язково повернемось до Вас і не раз. Ми раді, що потрапили до Вас.

Санта Марія, процвітання, поважних гостей і благополуччя!!!

З повагою Проневич Катерина, Лука і Люба.

страницы < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >