Пресотерапія (Лімфодренаж) за допомогою апарату «Green press 8» відбувається за принципом ручного лімфатичного дренажу. При надуванні окремих манжет імітується робота рук і проводиться ефективний дренаж найкритичніших ділянок тіла: ніг, сідниць, живота. Внаслідок значно поліпшується кровообіг в тканинах, видаляються шкідливі залишки процесів обміну речовин і помітно знижується в міжклітинному просторі вміст рідини, яка значною мірою відповідальна за появу застійних явищ.


Апарат незамінний при терапії підшкірних жирових відкладень:


• м'яких жирових відкладень у молодих жінок;

• різних жирових відкладень у літніх жінок;

• жирових відкладень навколо змінених кровоносних судин.


При цьому клітини одержують більше харчування, зменшується накопичення шлаків, які дратують тканини, припиняється подальший розвиток жирових відкладень. Пресотерапія швидко укріплює і омолоджує тіло, проявляє антицелюлітну дію (від початкової набрякової стадії целюліту, яка проявляється на шкірі у вигляді незначної бугристості «апельсинової кірки» так і при прогресуванні процесу, коли відбувається трансформація в «виноградні грона», які блокують кровопостачання і лімфообіг з порушенням лімфатичних і кровоносних судин).

Пресотерапія застосовується для поліпшення лімфодренажної функції нижніх кінцівок і органів малого тазу, розвантажує судини (вени), зменшує набряк і вираженість поверхнево-розширених капілярів, покращує дренаж кінцівок після інтенсивних фізичних навантажень, що призводить до розслаблення м'язів і почуття легкості в ногах. Завдяки високій якості і професіоналізму самого апарату можна досягти хороших результатів у лікуванні хронічного венозного застою, варикозного розширення вен та реабілітації в період після операції вен.

Під час лікування забезпечується індивідуальний підхід до кожного пацієнта з вибором програм і часу терапії.