Реабілітація після COVID-19

За останній рік ми усі зрозуміли, наскільки важливим є дотримання правил та норм для збереження власного здоров’я. Проте якщо ви все ж захворіли на COVID-19,  важливим є не лише процес лікування, але й контроль та реабілітація після вірусу. Згідно з міжнародними дослідженнями, навіть у пацієнтів, що перенесли COVID-19 у легкій формі, спостерігалися симптоми втоми або м'язової слабкості, труднощі зі сном, тривожність або депресія.

Це означає, що відновлення після перенесеної коронавірусної інфекції потрібно всім, незалежно від ступеня важкості захворювання. Однак, більшою мірою відновлення потребують пацієнти із середнім або важким перебігом. Обсяг відновлювальних та реабілітаційних програм буде відрізнятися для кожної категорії пацієнтів. 

Правильно здійснити перевірку стану здоров'я людини після перенесеної вірусної інфекції COVID-19 зможуть тільки фахівці. 

Для цього в курортному комплексі Санта Марії у медичному центрі Саніта Плюс з'явилася нова послуга - реабілітація постковідних пацієнтів, де кожен хворий може отримати консультацію фахівця з формуванням індивідуального плану обстеження та реабілітації. 


Програму реабілітації постковідних пацієнтів рекомендовано пройти:

особам, які перенесли COVID-19 у тяжкій та середньотяжкій формі, тривало лікувались у палатах інтенсивної терапії;

пацієнтам після курсу лікування, із залишковими змінами на КТ або рентгенографії органів грудної клітки; 

при зниженні насичення крові киснем (SpO2) <95% в спокої або при фізичному навантаженні; 

при наявності супутніх захворювань (цукровий діабет, артеріальна гіпертензія, надмірна вага і т.д.); 

особам з «Посткоронавірусним синдромом», що супроводжується тривалим кашлем або задишкою; 

особам з тривалим перебігом післявірусної астенії; 


Наша мета  - це нормалізація роботи всього організму, відновлення  фізичної активності, усунення проблем зі сном, стресом та емоційним переживанням, які пов’язані з перенесеним захворюванням. 


Тривалість курсу складає 10 днів. Ви можете обрати готовий пакет або будь-яку з послуг чи процедур окремо. Вартість програми знижено: замість 4 775 гривень - 4 495 гривень


ЗАПИТАЙ У ЛІКАРЯ


* ---