Сувенірний магазин

Затишна сувенірна крамничка «Санта-Марії» ласкаво запрошує до себе наших  гостей! Прийшовши сюди, Ви потрапите у світ, насичений барвами та  розмаїттям сувенірної продукції і зможете вибрати красиві та якісні  пам’ятні подарунки собі і своїм близьким.


Магазин приємно здивує Вас. Прикладом, солодкі букети – на перший вигляд  чудові вироби у вигляді звичайних штучних букетів. Та коли придивишся –  бачиш цукерки, мистетсько загорені у кожну пелюсточку чи листочок. А от  дерево грошей з різних купюр принесе удачу з фінансами. Крім сувенірів у  крамниці представлене різноманітне приладдя для відпочинку. Якщо Ви  приїхали до нас вперше, можна придбати план-схему Східниці, щоб швидко  зорієнтуватись на курорті. Яскраві поїльники нагадуватимуть про цілющі  мінеральні джерела, а книжка «Дрогобиччина» занурить Вас у сторінку  української історії (вона остання, треба про неї писати?). У нас, окрім  сувенірів, можна придбати і предмети першої необхідності, такі як мило,  зубна паста чи запальничка. А якщо Ви вирішите відвідати сауну, то губка  для тіла чи шапка стануть у пригоді.


Сувенір – це особливий подарунок, що завжди пов'язаний з приємними  спогадами про цікаві подіїї або хвилюючу подорож. Тож лишіть собі  маленьку згадку про прекрасний відпочинок у Прикарпатті!

* ---