COVID-19 протиепідемічні заходи

Шановні гості та партнери, в Santa Maria курортний комплекс гостинність - це турбота про тих, хто нас оточує кожен день, скрізь і завжди.

 У цей новий час подорожей в умовах сформованої світової ситуації з пандемією кожен з нас розуміє, що одним з наших головних пріоритетів залишається здоров'я і безпека - безпека наших гостей і членів команди. COVID-19 докорінно змінив наш спосіб життя, і ми коригуємо нашу повсякденну діяльність, щоб відповідним чином адаптуватися до нових умов

На підставі затверджених рекомендацій МОЗ України та ВООЗ ми розробили  методичку безпеки, яка розглядає всі аспекти обслуговування гостей і розширює існуючі строгі правила санітарії, чистоти і дезінфекції в готелі, ресторані, номері.

Рекомендовані і впроваджені заходи в Santa Maria курортний комплекс включають

Загальні заходи

1. Вимірювання температури при заїзді

2. Безконтактне заповнення анкети-заселення, меню ресторану

3. Дезінфекція ключів-карт.

4. Безготівкові методи оплати

5. Дезінфектори-санітайзери  для рук на всій території готелю

6. Збільшена частота прибирання і дезінфекції всіх приміщень готелю, приділяючи особливу увагу предметам, що піддаються частим контактам.

Для прибирання та дезінфекції використовують професійні засоби 

7. Циркуляція повітря- постійне провітрювання приміщень і номерів

8. Захисні екрани в ресторані і на стійках рецепції

9. Коригується робота ресторану відповідно до рекомендації з безпеки харчових продуктів, організації громадських зон та обслуговування гостей

10. Встановлені інформаційні таблички з правилами поведінки в готелі і санітарно-гігієнічними вимогами

Додаткові заходи для персоналу

1. Проведення інструктажу з навчання гігієни і профілактики для членів команди

2. Проведення температурного скринінгу щоранку

3. Забезпечення членів команди засобами індивідуального захисту

«Santa Maria» піклується про Ваше здоров'я та дотримується заходів безпеки.

Комплексна реабілітація з використанням як природних лікувальних факторів , методів апаратної фізіотерапії, так і сучасних методик, здатна істотно поліпшити якість життя і виробити відповідний режим,закріплення і підтримку результату в лікуванні хронічних хвороб і профілактики захворювань. Фахівцями медичного центру "Саніта плюс " була розроблена   програма «Профілактика та реабілітація після Covid-19», яка поєднує  комплексні методи для повного відновлення організму після інфекційних захворювань.

* ---