Давайте літати?

Мріяли політати на повітряній кулі?

Ваша мрія може стати реальністю.

 Для любителів гір, неба і чистого повітря - цю красу складно описати, треба бачити. 

Політ на кулі в Східниці

 - це унікальна для Карпат можливість піднятися на висоту 1000 м! Під час подорожі по "п'ятому океану" зможете побачити гірські хребти, густоту та красу лісів, швидкі гірські річки ,місцеві краєвиди з висоти пташиного польоту.
Політ на повітряних кулях може стати найбільш запам'ятовуючим враженням під час відпочинку в Східниці. Складно знайти який-небудь спосіб отримати схожі емоції в колі друзів, з другою половинкою або просто з сім'єю.
Чи безпечно ?

Не варто переживати з приводу безпеки такої розваги. Вважається, що повітряна куля є найбезпечнішим транспортом. А щоб Вам було спокійніше і цікавіше, з Вами під час польоту буде знаходитися досвідчений пілот.

З чого складається політ, час у небі?

Тривалість польоту залежить від швидкості вітру, місця зльоту і посадки, і може бути від 40 до 80 хвилин.

Перед тим як злетіти, слід вибрати місце старту, підняти тепловий аеростат в повітря, на приземленні зібрати кулю і провести церемонію посвяти в повітроплавці тих, хто перший раз піднявся на повітряній кулі. В цілому цей захід займе 2-3 години.Уперед за пригодами!

А  після такої подорожі в Санта Марія курортний комплекс, сидячи за столом і куштуючи смачні млинці з карпатським чаєм, ви згадайте всі моменти від чого «захопило подих»

* ---