Туристичний збiр

В зв’язку з набранням чинності Податковим кодексом України, а також ухваленням Східницькою селищною радою Рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Східницької селищної ради» повідомляємо про те, що на підставі п.п. 268.2.1. п. 268.2. ст. 268 Податкового кодексу України, особи, що від’їжджають на відпочинок до відпочинкового комплексу «Санта-Марія» являються платниками туристичного збору.

Виключення становлять особи, які:

а) постійно проживають, у тому числі на умовах договорів найму, на території Східницької селищної ради;
б) особи, які прибули у відрядження;
в) інваліди, діти-інваліди та особи, що супроводжують інвалідів I групи або дітей-інвалідів (не більше одного супроводжуючого);
г) ветерани війни;
д) учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Вказані особи звільняються від сплати туристичного збору за умови пред’явлення оригіналу відповідного посвідчення в момент оформлення документів на проживання (в тому числі путівки).
Розмір туристичного збору визначений Рішенням Східницької селищної ради і становить 0,2 відсотка від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня поточного року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення


Враховуючи те, що згідно з п. 268.5.1. Адміністрація готелю являється податковим агентом зі справляння туристичного збору, туристичний збір буде включено до рахунку за проживання у готельному комплексі та буде справлятися одночасно з оплатою вартості проживання. 

* ---