Для дітей

Оздоровчий відпочинок для дітей

У відпочинковому комплексі  «Санта-Марія» є всі необхідні умови для оздоровлення та чудового  відпочинку діток різного віку. Основними показаннями для оздоровлення  малечі на курорті Східниця є: дискінезія жовчовидільних шляхів,  холецистити, холангіти, панкреатопатія, ацетонімічний синдром  гастродуоденіта, порушення моторики кишечника, пієлоніфрити, цистити,  нетримання сечі, вроджені вади сечовидільної системи, сечові діатези.

Крім того, ми успішно лікуємо дітей з ослабленим імунітетом, які часто  хворіють на простудні захворювання верхніх дихальних шляхів, риніти,  синусити, алергію в різних її формах, анемію. Цілющі мінеральні джерела, свіже гірське повітря з неповторним запахом  хвої і різнотрав'я, спеціально розроблене меню для дитячого харчування -  це основні фактори оздоровлення наших найменших гостей. Згідно з  медичним свідченням і призначеням лікаря, дитина від 2-3 років і старше  може отримувати необхідний курс фізіотерапевтичних, бальнеологічних  процедур, курс масажів, інгаляції, спелеотерапії.

Гарно облаштований дитячий майданчик та дитяча кімната з вихователем  зроблять дозвілля Ваших дітей пізнавальним, творчим та корисним. Батьки  ж, у свою чергу, звільнившись від щоденного клопоту за дітьми, матимуть  достатньо часу для гарного відпочинку і лікування.

Дитячий майданчик

Дитяча кімната

Дитяче меню

Анімації

* ---