Лікування в Східниці

«Здоров'я - це ще не все, але без здоров'я все - ніщо». Сократ «Здоров'я - можливості, які Вам дані і здатність їх реалізувати» Переклад з китайської. Ми запрошуємо Вас зміцнити своє здоров'я та покращити самопочуття за допомогою дарів цілющої природи гір у привітному, затишному відпочинковому комплексі «Санта-Марія» в Східниці. Унікальний склад тутешніх мінеральних вод і набір запропонованих лікарем процедур допомагають лікувати на курорті захворювання нирок і сечовивідних шляхів, хвороби обміну речовин, опорно-рухового апарату, захворювання органів дихання. З урахуванням Вашого поточного стану здоров'я курортний лікар пропише Вам найбільш ефективне ліку... детальніше

Профілі лікування

Лікувальні процедури

Дієтичне харчування,

 теренкур, 

ЛФК, тренажерний зал, 

сауна і басейн, тенісний корт,

 питне лікування (мінеральними водами типу «Нафтуся» (джерела № 18, 3),

 і гідрокарбонатно-хлоридно-натрієвими водами типу «Боржомі» (джерело № 2 - c)),  

озокеритотерапія, 

фізіотерапевтичні процедури (магнітотерапія, дарсонвалізація, ампліпульстерапія, діадинамотерапія, ультразвукова терапія, ультрафонофорез з лікарськими засобами, релакс-ліжко «Nuga Best», вакуумний масаж, пресорний лімфодренаж: лікувальна і антицелюлітна програми ), 

бальнеотерапевтичні процедури (підводний душ-масаж, перлинна ванна, комбінований гідромасаж (підводний душ-масаж, перлинна ванна, фототерапія)), 

гірудотерапія, 

масаж лікувальний (загальний і зональний), антицелюлітний.

Лікування урологічних захворювань

Лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та гепатобіліарної системи

Лікування захворювань ендокринної системи. Порушення обміну речовин

Лікування захворювань органів дихання і ЛОР-органів

Лікування захворювань нервової системи

Лікування захворювань опорно-рухового апарату

Лікування захворювань органів системи кровообігу

Лікування захворювань шкіри

Лікувально-оздоровчий центр

«Здоров'я - це ще не все, але без здоров'я все - ніщо».
Сократ

«Здоров'я - можливості, які Вам дані і здатність їх реалізувати»
Переклад з китайської.

Ми запрошуємо Вас зміцнити своє здоров'я та покращити самопочуття за допомогою дарів цілющої природи гір у привітному, затишному відпочинковому комплексі «Санта-Марія». Унікальний склад тутешніх мінеральних вод і набір запропонованих лікарем процедур допомагають лікувати на курорті захворювання нирок і сечовивідних шляхів, хвороби обміну речовин, опорно-рухового апарату, захворювання органів дихання. З урахуванням Вашого поточного стану здоров'я курортний лікар пропише Вам найбільш ефективне лікування на основі джерельних вод, визначивши направлення і кількість процедур.

Оздоровчий курс (найкращий лікувальний ефект при тривалості перебування 24 доби) враховує комбінацію питного режиму мінеральних вод, бальнеопроцедур, фізіотерапевтичних процедур, які пропонує оздоровчий комплекс «Санта-Марія» в Східниці. Турботливі лікарі-професіонали та привітний обслуговуючий персонал створять для Вас атмосферу відпочинку і впевненості, що Ваше здоров’я в надійних руках.

Цілющі джерела

Цілющі властивості води, прихованої в сходнінскіх надрах, наші предки помітили ще за часів Київської Русі. З Х століття тут було поселення з промовистою назвою «Золота Баня». Але монголи розорили його. Уцілілі мирні жителі розбіглися по навколишніх лісах. Через деякий час вони зійшлися вже на іншому місці - там і вирішили закладати нове селище. З тих пір назва Східниця і закріпилося.

Оздоровчий відпочинок для дітей

У курортному комплексі «Санта Марія» є всі необхідні умови для оздоровлення та відпочинку дітей різного віку.

Основними  показаннями для оздоровлення дітей на курорті Східниця є: дискінезія  жовчовидільних шляхів, холецистити, холангіти, панкреатопатія,  ацетонімічний синдром гастродуоденіта, порушення моторики кишечника,  пієлоніфрити, цистити, нетримання сечі, вроджені вади сечовидільної  системи, сечові діатези. Крім того, успішно лікуємо дітей з ослабленим  імунітетом, які часто хворіють на простудні захворювання верхніх  дихальних шляхів, риніти, синусити, алергію в різних її формах, анемію.

Цілющі  мінеральні джерела, свіже гірське повітря з неповторним запахом хвої і  різнотрав'я, спеціально розроблене меню для дитячого харчування - це  основні фактори оздоровлення дітей. Згідно з  медичним свідченням і  призначеням лікаря, дитина від 2-3 років і старше може отримувати  необхідний курс фізіотерапевтичних, бальнеологічних процедур, курс  масажів, інгаляції, спелеотерапії. Гарно облаштований  дитячий  майданчик, дитяча кімната з вихователем, а також літній басейн,  дозволять зайняти дозвілля Ваших дітей і надати вільний час батькам для  відпочинку і лікування.

Реабілітація після вірусної інфекції

Східниця- це місце з унікальним кліматом, розташуванням, цілющим повітрям Карпат та справжніми природними багатствами, які в сукупності зміцнять імунітет. Корисне харчування, чаї з карпатських трав, трав’яні інгаляції, мінеральні води Нафтуся - кращі помічники в осінньо-зимовий період, а особливо в період коли у нашій країні триває карантин, пов'язаний з вірусною інфекцією. 

Люди, які перехворіли вірусними інфекціями повинні  розуміти місце відновлювальної терапії в комплексі лікувальних заходів. Незважаючи на те, що цей процес вкрай важливий, йому, на жаль, зараз приділяється дуже мало уваги.

Читати далі