Курортний відпочинок - новий тренд 🎉

📌 Головний тренд - здоровий відпочинок стає нормою 📌


Ще одна ознака вибору на користь здоров’я: у два рази швидше зростає обсяг велнес-туризму. Глобальні доходи від нього, згідно із даними Асоціації турагентів, вже досягли 639 млрд USD в рік (дані 2020 року).


Велнес курорти почали підлаштовувати свою роботу під клієнтів усіх вікових категорій і розробляють різноманітні сімейні, молодіжні і дитячі програми.


Цей тренд одразу взяли на озброєння компанії і круїзні оператори, що займаються організацією відпочинку і подорожей. Вони пропонують тури зі здоровою програмою харчування, ретріти для любителів йоги й медитації. Влітку 2020 року на узбережжі Алгарве відкрився Longevity Health & Wellness Hotel із широким вибором програм лікування, харчування, СПА та різноманітними можливостями для фітнесу.


Готель зі схожою системою знаходиться в Португалії, північніше міста Порту (FeelViana Hotel).


Також в минулому році прийняв перших гостей готель мережі Lefay Resort & Spa в Доломітових горах Італії — там вже є цілодобовий фітнес і величезний спа-центр.


📌 Туристи обирають екологічний відпочинок 📌


Тенденція виникла внаслідок втоми світової спільноти від глобального забруднення та великого бажання людей жити у здоровому і чистому світі. Кожен третій мандрівник обирає серед схожих цінових пропозицій відпочинку більш екологічне — це на 23% більше, ніж 5 років тому.


Глобальна мережа готелів Thomas Cook задалася метою зменшити обсяг використаних пластикових виробів. А готельний гігант Melia International вирішив зовсім вилучити їх з обороту


Відчуваєте цей дух змін? Санта Марія - так.


Я тонко помічаю подих сучасності, і впевнена - незабаром ви приїдете та будете пишатися здоровим відпочинком у сучасному екологічному готелі 😉


Бажаю вам відпочивати здорово та якісно 🤗

* ---