Як доїхати до Санта Марії

Де б ви зараз не знаходились, знайте: ваш пункт призначення Східниця - мальовниче містечко в долині між високих гір.


1. Поїздом до Львова

🚞 Смт. Східниця знаходиться у Львівській області, на відстані 103 км від міста Лева. І звідси перший варіант: Ваша локація ➡️ Львів ➡️ автобус Львів-Східниця. Від залізничного вокзалу, з площі Двірцевої, відправляються автобуси «Львів – Східниця». В дорозі ви проведете близько 2,5 годин.

Час відправлення: 07:20, 08:35, 10:55, 12:40, 13:50, 15:00, 16:25, 17:30, 19:00. Графік може змінюватися, тому актуальний розклад руху автобусів Львів-Східниця можна дізнатись на самому автовокзалі та за телефоном довідки вокзалу.


2. Поїздом до Трускавця

🚞 Оскільки на відстані 22км від Східниці знаходиться Трускавець, куди прибувають потяги із різних куточків України - маємо другий варіант: Ваша локація ➡️ Трускавець ➡️ автобус Трускавець-Східниця.  Актуальний графік відправлень можна дізнатись на місці у довідці.


За необхідності ми організуємо вам трансфер із Трускавця чи Львова (це додаткова опція, яка оплачується окремо) 🙂


3. 🚙 Якщо у вас є автомобіль і ви любите подорожувати за кермом - маєте третій варіант:

Найкоротший шлях пролягатиме по трасі: Львів – Пустомити – Меденичі – Трускавець – Борислав – Східниця, що була відремонтована в червні 2020. Відстань між містами по цій трасі 103 км.

Якщо ви їдете з боку Києва, рекомендуємо їхати через: Житомир – Рівне – Львів – Пустомити – Меденичі – Трускавець – Східниця.


4. 🚗 І четвертий варіант: BlaBlaCar до Східниці

Зареєструйтеся у додатку Blablacar і вирушайте до пункту призначення. Водії часто їдуть до Східниці, тому з радістю підвезуть вас.


5. ✈️ Найшвидший варіант - літаком до Львова. 

З 28 травня літати можна буде не лише з Києва, але й з Одеси та Запоріжжя. Sky Up запускає нові напрямки Україною, а отже долетіти можна буде менш ніж за 2 години та за приємними цінами 🎉


Який би із варіантів ви не вибрали - я буду просити лиш одне: дбайте про свою безпеку і здоров’я, дотримуйтесь соціальної дистанції і одягайте маски, коли того потребують обставини.

Я Санта Марія, з нетерпінням буду чекати вас. І нехай шлях до мене буде приємним налаштуванням на відпочинок 😉


Перейти до бронювання

* ---