Фізичні вправи для позбавлення від емоційного стресу

Фізичні вправи для позбавлення від емоційного стресу - один з ефективних інструментів стрес-менеджменту, за допомогою яких можна досить швидко досягти рівноваги і гармонії, ослабити напругу і досягти розумного спокою. 

Розглянемо три перевірені способи, якими можна скористатися у процесі життєдіяльності без обмежень у часі і місцезнаходженні.

  • Рухайте плечима:

Сядьте прямо; підніміть, а потім опустіть плечі протягом декількох секунд - це розслабить м'язи і тіло відчує сигнал до зняття напруги.

  • Дихайте глибше. 

Поставте ступні на підлогу, руки покладіть на коліна, опустіть плечі, закрийте очі і зробіть глибокий вдих через ніс, поволі рахуючи до чотирьох. Зробіть видих через рот, також поволі рахуючи до чотирьох. Кров насититься киснем і доставить його у мозок, що допоможе вам привести в порядок свої думки. Виконайте цю вправу сім разів. Почніть прямо зараз: один, два, три, чотири...

  • Рухайтеся. 

Встаньте, потягніться і зробіть прості рухи (за вашим бажанням і фантазією), вирішальне значення тут має рух: воно відволікає увагу від уявної емоційної кризи, знімає розумову напругу і перепрограмує на врівноваженість і впевненість. Як тільки ваш організм почне заспокоюватися - м'язи шлунку розслабляться, травна система почне працювати нормально і серцебиття сповільниться, - напруга спаде, у мозок поступить необхідна кількість кисню, у вас з'явиться нова перспектива і ви почнете мислити креативно й раціонально.

А ще я знаю одне ідеальне місце, де можна поєднати усі 4 поради. У мене в гостях я забезпечу вам усе: відпочинок на природі, прогулянки Східницею та околицями, розпорядок дня, правильне харчування, залежно від ваших потреб, та звісно ж масаж та процедури. Ну хіба не чудово? 

* ---