Басейн

Басейн у нашому оздоровчому комплексі (розміром 8 х 3 м) - прекрасне  місце для відпочинку як для всієї родини, так і в компанії друзів.  Недарма плавання вважається королівським заняттям - багато фахівців  рекомендують його як комплексний і найбільш безпечний вид тренування.


Додатковим плюсом є те, що навантаження під час тренувань у воді  відчуваються набагато менше. Крім того, підтримуючий ефект водного  середовища дозволяє працювати над певними групами м’язів більш обережно,  якщо це необхідно. Позитивний вплив плавання на організм людини дуже  великий. Взагалі, це особливий вид спорту, він корисний майже для всіх  систем організму, підвищує загальний тонус тіла, зміцнює серце,  допомагає розслабитися і уповільнює процеси старіння.


Для людей, що борються  з зайвою вагою, плавання є ідеальним варіантом.  Так як у процесі задіяні усі групи мязів, збільшується швидкість обміну  речовин в організмі, внаслідок чого активно спалюється жирова тканина.  Плавання робить Ваші легені сильнішими, а тіло - більш м'язистим та  струнким. Басейни вже давно стали символом здоров'я, благополуччя і  престижу одночасно. Хіба ж можна відмовити собі в такому блаженстві й  задоволенні?

* ---