Cауна

Якщо говорити про здоровий спосіб життя – це не тільки відмова від  шкідливих звичок. Це комплексний підхід, який включає в себе і парові  процедури. Під час перебування у нашому оздоровчому комплексі  «Санта Марія» зняти емоційну напруженість і зарядитися позитивною  енергією Ви зможете у сухій фінській сауні, яку можна вважати одним з  найбільш ефективних засобів оздоровлення.


Ця парова процедура є відмінним способом очищення організму від шлаків і  відновлення роботи м'язів. Тому відвідування сауни рекомендується після  тренувань і будь-яких спортивних занять. Наші гості також зможуть  замовити корисні безалкогольні напої, які позитивно впливають на  організм, поповнюючи водний баланс та насичуючи його вітамінами. Фінська  сауна поліпшує кровопостачання шкіри і дає позитивний косметичний ефект  не викликаючи алергічної реакції. В останні десятиліття проведено  багато наукових досліджень, які обґрунтували доцільність використання  сауни для лікування багатьох захворювань. Корисною для здоров'я фінську  сауну робить оптимальне співвідношення вологості і температури.  Температура у порівнянні з російською лазнею, може бути дуже високою -  до 100 ° C, зате вологість набагато менша - усього близько 15%.


У Вас буде чудова можливість поєднувати пробіжки по лісу,  вело-прогулянки, тренажерний зал та загалом будь-який активний  відпочинок з розслабляючим  ефектом від парових процедур. А приємного  контрасту додасть просторий басейн, у якому Ви отримаєте справжній заряд  бадьорості. З легким паром панове!

* ---