Реабілітація після вірусної інфекції

Східниця- це місце з унікальним кліматом ,розташуванням, цілющим повітрям Карпат та справжніми природними багатствами , які в сукупності зміцнять імунітет .Корисне харчування, чаї з карпатських трав, трав’яні інгаляції, мінеральні води Нафтуся -кращі помічники в осінньо-зимовий період, а особливо в період коли у нашій країні триває карантин, пов'язаний з вірусною інфекцією. 

Люди, які перехворіли вірусними інфекціями повинні  розуміти місце відновлювальної терапії в комплексі лікувальних заходів. Незважаючи на те, що цей процес вкрай важливий, йому, на жаль, зараз приділяється дуже мало уваги.

Відпочинковий комплекс «Санта Марія » в Східниці- це   місце перезавантаження та відновлення , сюди приїжджають не тільки для лікування хронічних хвороб і профілактики захворювань, але і для медичної реабілітації організму і відновлення після операцій або фізичних навантажень.

Відпочинковий комлекс «Санта Марія » має свій власний мед центр «Саніта плюс » з різними  профілями лікування,Фахівці якого  серйозно наголошують на необхідність відновленню повноцінного здоров’я людей, які перенесли вірусні захворювання.

Варто розглянути найбільш важливі типи реабілітації:

  • це пульмонологічна реабілітація, тобто відновлення життєвого об'єму легень, що досягається за допомогою дихальної гімнастики та фізіотерапевтичних процедур;
  • загальна турбота про організм, психоемоційний стан людини;
  • аеротерапія.

Відновлюючий період складається з трьох складових:

  • відновлення функції легенів та інших життєво важливих органів, які беруть участь в зниженні рівня інтоксикації, наприклад, відновлення функції нирок і печінки.
  • неврологічна реабілітація, яка не менш важлива для відновлення організму.
  • водолікування, сприяє підвищенню тонусу серцево-судинної системи, покращує венозний кровообіг, лімфообіг та  обмін речовин.

Насправді всі відновлювальні заходи мають сенс: це і поповнення електролітів, і вітамінотерапія, фізіотерапія і безліч інших засобів, які можуть запропонувати Вам у Медичному центрі « Саніта Плюс» наші спеціалісти.

Значущим аргументом на користь відновлювальної терапії є те, що у людей, які перехворіли інфекційними захворюваннями в особливо важких формах, або перебувають в певній групі ризику, можуть бути ускладнення в області дихальних шляхів, серцево-судинної та центральної нервової систем, можливо інших систем організму.

Тому Медичний центр « Саніта Плюс» створив комплекс фізіопроцедур, бальнеологічних та SPA процедур з поєднанням аеротерапії для повного відновлення організму після інфекційних захворювань.